Alice Harikalar Diyarında Animasyon Sinema

......

Bu çizgi filmi beğendiysen arkadaşına yolla
Friend Email
Enter your message
Enter below security code

Açıklama

Alice Harikalar Diyarında yeniden çevriminde güçlü kız imajı baz alınarak Tim Burton tarafından seyircinin karşısına çıkarılıyor. Linda Woolverton’ın çocuk romanından uyarlanan yapım 17 yaşındaki Alice’in sosyeteye tanıtım partisinde beyaz bir tavşanı takip ederek kendini harikalar diyarında bulmasıyla başlıyor. Aslında 10 sene öncesinde de ziyaret ettiği yeri ikinci ziyaretinde hatırlamıyor bile.
Harikalar Diyarı’nda Alice’i karşılayanlar arasında Mad Hatter karakterini canlandıran Johnny Depp de mevcut. Bu yapımda Johnny Depp ve Tim Burton yedinci kez bir araya geliyorlar. Yine Tim Burton’ın ayrılmaz oyuncu ekibinden, aynı zamanda eşi olan Helena Bonham Carter’da Kırmızı Kraliçeyi canlandırıyor. Sürpriz olarak ise oyuncu kadrosunda 2009 Oscar ödül töreninde En iyi Kadın Oyuncu Oscar’ına aday gösterilen Anna Hataway'de mevcut. Www.cizgidiziizle.com iyi Alice Harikalar Diyarı izlemeler diler..

Etiketler

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Açılmayan Bölümleri Yorumlarınızda Belirtin Anında Yenilensin

yorum
"Alice Harikalar Diyarında Animasyon Sinema" için 4 yorum

tuana > 13 Mart 2011 Saat : 19:22'de yazmış ;

yaacılmıyo:((((((ofnasılbiçizgifilimanlamadım:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((:(:( :( : (:(:( :( :(:(: :( :( : :( : :( :(::( :( :(:(:(:(:(: :( :( :( :( :( : ((: :( :(:(::(((((((((((((((((((((((( :: :( :( ::

Admin > 14 Mart 2011 Saat : 10:20'de yazmış ;

Uyarınız için teşekkürler, yenilendi.

seyma > 20 Temmuz 2011 Saat : 22:47'de yazmış ;

ya açılmıyo ne biçim böle beeeeeee :( ;(

Admin > 21 Temmuz 2011 Saat : 05:46'de yazmış ;

Açılıyor. Player içinde bize ait olmayan, video yer sağlayıcının reklamı var (Advertisment) Onu x işaretinden kapatın play tuşuna basın çalışacaktır.

Alice Harikalar Diyarında Animasyon Sinema izle Alice Harikalar Diyarında Animasyon Sinema izle
43