Ben 10 8. bölüm

......

Bu çizgi filmi beğendiysen arkadaşına yolla
Friend Email
Enter your message
Enter below security code

Açıklama

ben 10 çizgi filmi 2005 yılında gösterime girmiş ve şu an hala yapımcısı olduğu çizgi film kanalı Cartoon network’ta yayımlanmaktadır. 5 yıldan bu yana gösterimde olan ben 10 çizgi filmi epeyce sevilen bir yüz olmuştur adına oyunlar, çantalar, oyuncaklar ve daha birçok aksesuar üretilmiştir. Çocukların kahramanı ben 10 çizgi filmlerinde işlenen konu şu şekildedir.
Ben 10 kuzeni ve büyük babasıyla ormana gidiyor. Ve bu ormanda kuzeniyle atıştıktan sonra dolaşmaya çıkıyor. Yerde gördüğü bir cisim dikkatini çekiyor. Bu cisim bir anda ben 10’un koluna halka oluveriyor. İşte olayda tam olara burada başlıyor. Ben 10 o halka sayesinde birçok şekle girebiliyor. Ekstra olarak girdiği bu şekillerinde birçok gücü bulunuyor. Tabi bu güçleriyle kötülerle savaş başlatıyor.

Sınıfının en iyilerinden olan ben 10 çizgi filmi, Avrupa başta olmak üzere ülkemizde de birçok izlenme rekoru kırmıştır. Ortalama tüm çocukların bildiği ben ten izleyen çocuklar sayesinde 5 sezondır yayınlanmaktadır.. İlk sezon da bilekliğin bulunuşu, ikinci sezon da güçlerin farkı, üçüncü sezon da savaşa başlangıç, dördüncü sezonda savaş ve beşinci sezonda da eve dönüş olarak şekillenmiştir.

Etiketler

Açılmayan Bölümleri Yorumlarınızda Belirtin Anında Yenilensin

yorum
Ben 10 8. bölüm izle Ben 10 8. bölüm izle
44